Філософія тренінгу Ірини Снітинської from Ірина Снітинська

Філософія тренінгу Ірини Снітинської

Я - Ірина Снітинська, засновник Школи риторики й ораторства АҐРУС, тренер з ораторської майстерності, фасилітатор.

Нещодавно мене запросили взяти участь у тренерській клубній зустрічі, чому я була безмежно рада. Привід виступу став можливістю задуматися, як це все відбувається у мене, чому люди кажуть, що вони змінилися після мого тренінгу, змінився увесь їх світ і усе життя. Ну і от, ділюся власною філософією.

Я придумала “класифікацію” тренінгів:

  • лекційні – ті, що дають знання;
  • мотиваційні – які підштовхують до дії;
  • трансформаційні – такі, що змінюють саму людині, якраз їх проводжу я.

Мабуть, ви думали, що я веду навичкові тренінги з мистецтва (чи майстерності) спілкування та публічного виступу, а от і ні. Звісно, і це є, та основне в іншому. Людина не лише навчається комфортно почуватися перед аудиторією, послідовно і цікаво доносити думки чи домовлятися у переговорах, у процесі навчання людина стає іншою і у неї з’являються якісь зовсім нові стратегії поведінки, зокрема тому, що з’являються нові корисні для неї і світу переконання, фактично перед нами постає зовсім нова, ще краща людина.

Моя філософія – якраз у пошуку нової щасливої й успішної людини, яка вміє навчатися від життя, яка сама для себе є вчителем і тренером.

Не знаю, чи з цих слайдів ви у повній мірі розумієте, що саме я мала на увазі, та мене завжди можна знайти у Школі АҐРУС  і територіально, швидше за все, у Львові.

Буду рада побачитися!

5

Подобається запис? Ставте лайк :)


Comments:

Коментарі